بازهم یک تغییر جدی در ایکس (توییتر سابق)!

به گزارش وبلاگ تینتا، X متعلق به ایلان ماسک که قبلا توییتر بود، ویژگی Circle خود را خاموش می نماید و به تاریخچه پرشکوه خود سرانجام می دهد. این ویژگی به کاربران اجازه می داد یک پست را فقط با مجموعه ای از افراد به اشتراک بگذارند. این برداشت شبکه اجتماعی از ویژگی کلوز فرند اینستاگرام بود.

بازهم یک تغییر جدی در ایکس (توییتر سابق)!

به گزارش خبرگزاری وبلاگ تینتا ، این شرکت گفت این ویژگی در 31 اکتبر از بین خواهد رفت و کاربران نمی توانند افراد را به Circle خود اضافه نمایند.X در صفحه پشتیبانی خود گفت:X از 31 اکتبر 2023 Circleها را منسوخ می نماید. پس از این تاریخ، نمی توانید پست های جدیدی ایجاد کنید که محدود به Circle شما باشد، و بعلاوه نمی توانید افراد را به Circle خود اضافه کنید. با این حال، می توانید با لغو فالو کردن افراد، همانطور که در زیر شرح داده شده است، افراد را از Circle خود حذف کنید.

این شرکت همچنان به افراد اجازه می دهد تا پست های Circle تاریخی خود را پس از تاریخ لغو این ویژگی مشاهده نمایند.توییتر برای اولین بار ویژگی Circle را در آگوست 2022 و پس از چند ماه آزمایش آن در نسخه بتا راه اندازی کرد. این شرکت به افراد اجازه می داد 150 نفر را به Circleخود اضافه نمایند. کاربران مجاز به ایجاد تنها یک حلقه بودند.

در اوایل امسال، کاربران متوجه شدند که پست های Circle آنها با یک پرچم سبز برچسب گذاری نشده است، و این باعث شد آنها فکر نمایند که پست برای همه دنبال نمایندگان آنها منتشر شده است. در حالی که این فقط یک ترس بود، در ماه آوریل، کاربران گزارش دادند که بعضی از پست های Circle آنها در جدول زمانی الگوریتمی برای شما افراد دیگر ظاهر می گردد. در ماه مه، این شرکت این باگ را به عنوان یک حادثه امنیتی تأیید کرد که ممکن است کاربرانی خارج از Circle توییتر شما را برای مشاهده پست های Circle داشته باشد.

منبع: techcrunch

227323

منبع: خبرآنلاین

به "بازهم یک تغییر جدی در ایکس (توییتر سابق)!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازهم یک تغییر جدی در ایکس (توییتر سابق)!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید